Dni bezpieczeństwa – festyn rodzinny

Autor: , Osiedle: Po sąsiedzku Data: .

Grupa Cichy-Zasada organizuje rodzinny festyn w Warszawie pod hasłem przewodnim DNI BEZPIECZEŃSTWA! Do wygrania na weekend elektryczna ŠKODA ENYAQ iV

Grupa Cichy-Zasada, największy w Polsce dealer samochodowy, jest świadomy, że kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym są bardzo ważne i warto o nich przypominać i edukować. Już 27 sierpnia od godziny 11:00, na terenie jednego ze swoich salonów w Warszawie organizuje wielki rodzinny festyn pod nazwą ,,Dni Bezpieczeństwa”.

Przy salonie SKODA CICHY-ZASADA WARSZAWA WAWER ul. Heliotropów 23, powstanie miasteczko, w którym uczestnicy będą mogli na własnej skórze przekonać się jak to jest dachować samochodem – to na symulatorze dachowania. Założyć specjalne alkogogle, które symulują odczucia kierowcy podczas prowadzenia samochodu po spożyciu alkoholu. Dodatkowo na wadze przeciążeniowej każdy z uczestników przekona się, ile ważą przedmioty luzem pozostawione w pojeździe, podczas zderzenia z innym pojazdem. Będzie również nauka udzielania pierwszej pomocy w wypadku drogowym, namiot zadymiający pokazujący jak zachować się w trakcie pożaru, foodtrucki i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Uczestnicy, którzy wezmą udział w poszczególnych atrakcjach i ułożą ciekawe hasło  konkursowe, będą mogli wygrać, na cały weekend, nagrodę specjalną, jaką jest w  pełni elektryczny SUV ŠKODA ENYAQ iV. Samochód ten pochodzi właśnie z salonu SKODA CICHY-ZASADA WARSZAWA WAWER.

Dla najmłodszych uczestników festynu dealer Cichy-Zasada przewidział moc atrakcji: dmuchany tor przeszkód, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, piłkarzyki stołowe, malowanie samochodu, zabawy edukacyjne, darmową watę cukrową, lody, soki, wodę.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy połączonej z edukacją i mnóstwem atrakcji. Warto dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

Lokalizacja festynu: na terenie salonu SKODA CICHY-ZASADA WARSZAWA WAWER, sobota 27.08, o godz. 11:00-15:00.