W osiedlu Zerzeń wybieramy spośród 5-ciu projektów. Głosowanie do 26 czerwca br.

Autor: , Osiedle: Zerzeń Data: . Otagowany jako: , , ,

W osiedlu Zerzeń można wybierać tylko spośród pięciu projektów w ramach budżetu partycypacyjnego na 2016 rok. Szkoda, że nie będzie można zrealizować wszystkich tych projektów. Do realizacji zostaną przekazane tylko projekty z największą liczbą głosów do kwoty 128 940zł.

Można głosować na następujące projekty:

1.Bezpieczna Cylichowska
Koszt: 110 000 zł

2.Zainstalowanie oświetlenia na boiskach i na placu zabaw dla dzieci przy szkole 109 w Wawrze
Koszt: 60 000 zł

3.Budowa siłowni pod chmurką w Zerzniu
Koszt: 50 000 zł

4.Zewnętrzny monitoring Szkoły nr 109 w Wawrze
Koszt: 14 000 zł

5.Łąka kwietna dla Zerzenia – EKO MIASTO
Koszt: 9 780 zł

Jednocześnie możemy oddawać głosy na projekty ogólnodzielnicowe do kwoty 424 20zł. Tutaj możemy wybierać spośród różnego rodzaju 37 projektów.
Ja namawiam Państwa do głosowania na swój projekt, który dotyczy również w dużej mierze osiedla Zerzeń (a także osiedli Sadul, Nadwiśle i Wawer bowiem jest to mój okręg wyborczy i do tych osiedli mi najbliżej). Chodzi o projekt nr 22 Gazeta dla mieszkańców. Projekt dotyczy wydawania bezpłatnej gazety w cyklu miesięcznym redagowanej przez mieszkańców dla mieszkańców dzielnicy Wawer o tematyce samorządowej, kulturalnej i innej. Będzie to nowa, rzetelna, konkretna gazeta bez urzędniczej propagandy. Koszt: 36 000zł. Namawiam Państwa do głosowania na ten projekt.

Głosować można na stronie internetowej www.twojbudzet.um.warszawa.pl do 26 czerwca br. Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu!