Nadchodzące zmiany komunikacyjne

Niestety ale Wawer musi przygotować się na cierpliwość. Oto nadchodzące zmiany komunikacyjne w najbliższym czasie:

23 marca br., godz. 8:00.
Zamknięty zostanie wjazd w ul. Deptak z ul. Mozaikowej oraz chodnik przy tym skrzyżowaniu. Wznowienie ruchu po 28 dniach.

25 marca br., godz. 22:00
Na trzy tygodnie zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Miedzeszynie.

26 marca br.
Od początku kursowania ruszają pracę polegające na przełączeniu ruchu kolejowego z obecnych torów na zbudowane już tory tymczasowe na wysokości budowy Południowej Obwodnicy Warszawy. Wtedy zostanie ograniczony ruch pociągów Kolei Mazowieckich oraz Szybkiej Kolei Miejskiej. Większość kursów linii S1 skończy swoją trasę na przystanku kolejowym Warszawa Międzylesie, uruchomiona zostanie linia autobusowa ZR7 na trasie Otwock[ Orla] – Wiatraczna.
Linia ZR7 będzie finansowana przez Koleje Mazowieckie. Wszystkie bilety ZTM będą ważne na liniach R7 i ZR7 i tak samo bilety Kolei Mazowieckich na linii S1 i liniach kursujących równolegle do linii kolejowej np. 521. Linia ZR7 kursować będzie co 10 minut w godzinach szczytu, co 15 minut w między szczycie i weekend oraz co 30 minut wczesnym rankiem i późnym wieczorem. Utrudnienia oraz kursowanie linii ZR7 do
14 kwietnia br.

16 kwietnia, godz. 9:00
Do odwołania zamknięta zostanie wschodnia jezdnia ulicy Patriotów, na odcinku od ul. Lokalnej do ul. Drozdowej. Wtedy trasę zmieni linia 115. Pojedzie przez przejazd w Falenicy, zachodnią ul. Patriotów i przejazdem w Miedzeszynie. Od początku maja ruszy za to tymczasowy łącznik na wschód od ul. Patriotów, łączący ul. Arniki z ul. Drozdową (objazd Patriotów).

Rozkłady jazdy:
ZR7 : http://www.mazowieckie.com.pl/…
R7 http://www.mazowieckie.com.pl/…
S1 (po kliknięciu w rozkład ważny od 26 marca): http://www.ztm.waw.pl/?c=81&l=1