Znajdź pracę blisko domu – dołącz do zespołu Leroy Merlin Warszawa Marsa

Szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać? Lubisz współpracować z ludźmi? Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do pracy? Poznaj historię Agnieszki, Roberta oraz Michała i dołącz do ich zespołu w nowym Leroy Merlin Warszawa Marsa.

Agnieszka Kierownik
Działu Ogród
Robert
Kierownik Działu Elektrycznego i Działu Hydraulicznego
Michał
Kierownik Działu Dekoracji, Działu Farb i Działu Oświetlenia

 

 

 

 

 

 

 

Dobrej pracy nie trzeba szukać daleko. Czasami wystarczy pójść na zakupy. Przekonał się o tym Robert, który do Leroy Merlin pierwszy raz trafił, gdy szukał materiałów do remontu swojego mieszkania.

Zwiedzając Leroy Merlin w Piasecznie, byłem zaskoczony, że market budowlano-dekoracyjny może tak fajnie wyglądać. Czysto, przyjemnie, dużo towaru, miła obsługa. Pomyślałem sobie wtedy, że w takim miejscu  mógłbym pracować – wspomina Robert.

To był rok 2001. Rok później Robert dołączył do zespołu Leroy Merlin przy Al. Jerozolimskich. Zaczął od pracy na stanowisku Doradcy Klienta. Po ukończeniu Akademii Orląt, jednego z programów rozwojowych dla pracowników Leroy Merlin, awansował na stanowisko Koordynatora Działu.

– Mój staż pracy w firmie mówi sam za siebie. Leroy Merli to dobry i stabilny pracodawca, dbający o rozwój pracowników i pozwalający im realizować własne inicjatywy. W tej pracy każdy dzień jest inny, przynosi inne zadania i pozwala wykazać się kreatywnością – podkreśla Robert.

Praca zespołowa

Teraz Robert ma przed sobą nowe wyzwanie, jednak nadal nie musi zbytnio oddalać się od domu. Jako Kierownik Działu Elektrycznego i Hydraulicznego uczestniczy w tworzeniu nowego Leroy Merlin Warszawa Marsa, którego otwarcie zaplanowano na koniec 2019 roku.

Obecnie szukam osób do pracy na stanowisku Koordynatora Sprzedaży i Doradcy Klienta. Zależy mi, aby były to osoby niebojące się nowych wyzwań, gotowe i chętne do współpracy w zespole, systematyczne i samodzielne – wyjaśnia Robert.

W  sumie zespół nowego Leroy Merlin Warszawa Marsa będzie liczył aż 160 pracowników. Jego wyróżnikiem będzie szeroka oferta usług dodatkowych, takich jak projektowanie wnętrz czy montaż zakupionych produktów. Bogata oferta będzie także wizytówką Działu Ogród, którym kieruje Agnieszka. Swoją przygodę z Leroy Merlin zaczęła podobnie jak Robert 17 lat temu.

Przy podjęciu decyzji o przejściu do nowego Leroy Merlin Warszawa Marsa duże znaczenie miała dla mnie lokalizacja. Teraz do pracy mogę dojeżdżać jednym środkiem transportu, szybką koleją miejską, bez korków. Dzięki temu zyskuję dodatkowy czas dla rodziny – podkreśla Agnieszka.

Stabilność i rozwój

 Jak przyznaje, w pracy największą satysfakcję dają jej ambitne zadania, które wymagają zaangażowania całego zespołu.

Klienci mogą na nas liczyć na każdym etapie realizacji wymarzonych domów i ogrodów. Mamy ważną misję, dlatego zależy mi na tym, aby mój zespół tworzyły osoby lubiące kontakt z ludźmi – klientami i współpracownikami. Otwarte i uśmiechnięte. Doświadczenie w branży jest mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny – zaznacza Agnieszka i zachęca do odwiedzenia strony kariera Leroy Merlin: www.kariera.leroymerlin.pl, gdzie można znaleźć informacje o aktualnych ofertach pracy w Leroy Merlin Warszawa Marsa.

Nowi pracownicy Leroy Merlin mogą liczyć nie tylko na dobrą atmosferę i  umowę o  pracę, ale także liczne benefity, takie jak: prywatna opieka medyczna dla siebie i rodziny, służbowy smartfon z możliwością wykorzystania telefonu w celach prywatnych, premie kwartalne czy akcjonariat pracowniczy, czyli możliwość zostania akcjonariuszem przedsiębiorstwa i długoterminowego oszczędzani.

Leroy Merlin to pracodawca, który inwestuje w rozwój swoich pracowników i dba o ich dobre samopoczucie już od pierwszych dni pracy. Sama jestem tego najlepszym przykładem. Pamiętam, jak po dołączeniu do zespołu Leroy Merlin, byłam pozytywnie zaskoczona tym, że w firmie niezależnie od stanowiska czy wieku  wszyscy jesteśmy po imieniu – podkreśla Agnieszka.

Z myślą o nowych osobach w zespole Leroy Merlin stworzono także pakiet szkoleń i program stażowy. Każda z nowych osób może również liczyć na współpracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Więcej czasu na pasję

Do takich osób z pewnością należy Michał, który w Leroy Merlin pracuje od 22 lat. Teraz jako Kierownik w nowym Leroy Merlin Warszawa Marsa kompletuje zespół do Działów Farby, Dekoracje i Oświetlenie.

Zdecydowałem się na pracę w nowym Leroy Merlin Warszawa Marsa, ponieważ chcę mieć swój udział w dalszym rozwoju firmy. Spodobała mi się też lokalizacja. Nie tracę niepotrzebnego czasu na dojazdy do pracy. Mogę go za to wykorzystać na obserwowanie nowych branżowych trendów, aby potem jeszcze lepiej podpowiadać klientom, którzy chcą zmienić wygląd swojego domu czy mieszkania – wyjaśnia Michał.

Pierwszy krok do nowej kariery

Michała w pracy w Leroy Merlin najbardziej motywuje kontakt z ludźmi.

W naszym zespole wspólnie budujemy atmosferę pracy, potrafimy się dogadać, uzupełniać, wymieniamy się wiedzą. Często naszą ekipę tworzą osoby w różnym wieku i z różnym dorobkiem zawodowym. Sam zaczynałem pracę w Leroy Merlin, gdy byłem jeszcze na studiach, więc wiem, jak ważne jest dzielenie się doświadczeniem i wiedzą. Leroy Merlin pozwoliło mi rozwinąć skrzydła, uczestniczyć w programach rozwojowych i awansować. To miała być tylko wakacyjna praca, jednak Leroy Merlin tak mi się spodobało, że pracuję tu do dziś – podkreśla.

Nie trać czasu na dojazdy do pracy!  Dołącz do zespołu nowego Leroy Merlin Warszawa Marsa.

Otwarcie Leroy Merlin Warszawa Marsa zaplanowano pod koniec roku 2019.
Obecnie trwa rekrutacja na Doradców Klienta, Kasjerów i Magazynierów.
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Leroy Merlin Warszawa Marsa,
wejdź na stronę:
www.kariera.leroymerlin.pl i zaaplikuj.