Wielki powrót food trucków do Międzylesia! Wiosenny zlot przy KS ZWAR.

Autor: , Osiedle: Międzylesie Data: .

Sezon foodtruckowy czas zacząć! 23, 24 i 25 kwietnia 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Międzylesiu pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce przy Klubie Sportowym ZWAR.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Długi weekend od 23-25 kwietnia upłynie w Międzylesiu pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny pod KS ZWAR, gdzie odbędzie się kultowy już zlot.

Do Międzylesia zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorami zlotu są KS ZWAR i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się pod KS ZWAR, ul. Pożaryskiego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

🚐 LISTA FOOD TRUCKÓW!
👉 Pan Burger – amerykańskie burgery!
👉 Le mini lemoniada- lemoniada molekularna!
👉 PAN FRYTA- frytki belgijskie!
👉 Viva Mexico- meksykański quesadille!
👉 American Grilled Chees- amerykańskie tosty!
👉 Sweet Donuts – słodziutkie mini pączki!
👉 Farsz Food – pierogi świata!
👉 Meat Pastrami- kanapki z pastrami!
👉 Momo Smak- azjatycki pad thai!
👉 Pulled Truck- kanapki z szarpaną wieprzowiną!
👉 Szaszłykarnia.pl – grillowane szaszłyki!