Pożegnanie lata z food truckami

Autor: , Osiedle: Międzylesie Data: .

Food trucki wracają do MIĘDZYLESIA na smaczne pożegnanie lata.

1, 2 i 3 października 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Międzylesiu zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking Klubu Sportowego ZWAR.

Food trucki przyjadą do Międzylesia by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 1-3 października. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Międzylesia ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na parkingu KS ZWAR, przy ul. Mieczysława Pożaryskiego 10.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  • Piątek: 11:00- 21:00
  • Sobota: 11:00-21:00
  • Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/973917279834518/?ref=newsfeed