Z niecierpliwością czekamy na remont kolejnego odcinka Traktu Lubelskiego

Ulica Trakt Lubelski na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Borowieckiej została już jakiś czas temu uzbrojona w kanalizację sanitarną. Niestety do dnia dzisiejszego nie wykonano odtworzenia nawierzchni tej ulicy, a jej dzisiejszy stan jest naprawdę tragiczny. Wymagane jest pilne zajęcie się tą nawierzchnią. Kilka tygodni temu na posiedzeniu Komisji Inwestycyjnej Rady Dzielnicy Wawer można było usłyszeć nieoficjalną informację, iż odtworzenie nawierzchni przedmiotowego odcinka ulicy ma być wykonane przez Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych (ZMID).

Autor: , Osiedle: Zerzeń Data: . Otagowany jako: ,

Ulica Trakt Lubelski na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Borowieckiej została już jakiś czas temu uzbrojona w kanalizację sanitarną. Niestety do dnia dzisiejszego nie wykonano odtworzenia nawierzchni tej ulicy, a jej dzisiejszy stan jest naprawdę tragiczny. Wymagane jest pilne zajęcie się tą nawierzchnią. Kilka tygodni temu na posiedzeniu Komisji Inwestycyjnej Rady Dzielnicy Wawer można było usłyszeć nieoficjalną informację, iż odtworzenie nawierzchni przedmiotowego odcinka ulicy ma być wykonane przez Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych (ZMID). Odpytałem zatem ZMID o szczegóły tej inwestycji i otrzymałem właśnie odpowiedź z dnia 7 maja 2015 roku. W piśmie tym niestety są same ogólniki . Ważne jest jednak to, iż ZMID potwierdza fakt przygotowywania przetargu na projektowanie i wykonanie ulicy Trakt Lubelski na odcinku od ul. Zwoleńskiej do ul. Borowieckiej. Wyczekujemy zatem z niecierpliwością na ten remont!

Ten sam problem dotyczy odcinka Traktu Lubelskiego od Klimontowskiej do Płowieckiej. Stan tego odcinka też jest w opłakanym stanie. Pierwsze nieoficjalne informacje jakie uzyskałem na ten temat mówią, że mogą znaleźć się na to niedługo pieniądze. Spróbuję to potwierdzić w najbliższym czasie.