Uwaga – ogłaszamy konkurs z nagrodami!

Któż z nas dorosłych, nie pamięta jak w dzieciństwie wykonywał kasztanowe ludziki i zwierzęta. Wszak skarby jesieni przyniesione ze spaceru są doskonałą okazją do wspólnie spędzonego czasu i dobrej zabawy. Nie potrzebujemy przy tym specjalnych instrukcji – najlepszym doradcą jest tu wyobraźnia i kreatywność.

Autor ludzików: Stefan Grzegorczyk, lat 7

Ogłaszamy w związku z tym konkurs, skierowany do wszystkich dzieci, w każdym wieku. Stwórzcie świat zwierząt i ludzi z kasztanów oraz żołędzi i prześlijcie do nas efekty. Najbardziej kreatywne pomysły nagrodzimy książkami (inwencja fotograficzna nie będzie bez znaczenia). Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody w postaci książki dla dzieci „Sny Małgosi” autorstwa Rafała Czerwonki.

Zdjęcia własnoręcznych prac przysyłajcie na adres redakcja@gazetawawerska.pl do dnia 25 października b.r. Zwycięzców wybierze jury redakcyjne na czele z pomysłodawczynią konkursu Małgorzatą Gutowską-Adamczyk. Wyniki konkursu ogłosimy w dniu 31 października na fanpage’u Gazety. Niech nic Was nie ogranicza. Do dzieła!


A gdybyśmy tak mogli zamienić się w psa? Albo zmniejszyć się do rozmiarów filiżanki od kawy? Albo gdybyśmy znaleźli zegarek, który potrafi zatrzymać czas?

Wydaje Ci się to niemożliwe?

W snach wszystko jest możliwe!

Zapraszam Cię do świata Małgosi, zwyczajnej dziewczynki, której
przytrafiają się niezwykłe przygody. Będzie zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale wszystko zawsze dobrze się skończy, bo na zakończenie każdej historii Gosia…

Ale o tym Ci już nie powiem – o wszystkim przeczytasz na kartach tej książki.

Książka „Sny Małgosi” dla dzieci wczesnoszkolnych, której premiera miała miejsce 1 października br., a w której nie brakuje także wątków wawerskich, jest do kupienia tylko na stronie internetowej www.snymalgosi.pl. Na terenie dzielnicy Wawer obowiązuje darmowa dostawa. Zapraszam do zakupu. Życzę Ci miłej lektury i niezwykłych snów!

Rafał Czerwonka