Wybieramy osiedlową reprezentację

Dobrze funkcjonujące rady osiedlowe to wiele korzyści. Dla każdego z nas.

Dla członków rad osiedli, którzy zechcą poświęcać choć odrobinę swojego wolnego czasu to świetna szkoła demokracji i warszawskiego samorządu.

Dla dzielnicowych włodarzy dobrze działająca rada osiedlowa to przede wszystkim cenne źródło informacji o problemach lokalnej społeczności. Nikt nie zna bo­wiem lepiej potrzeb osiedla jak jego mieszkancy.

Pozostali mieszkańcy posz­czególnych osiedli mają lokalną reprezentację, którą mogą prosić o zajęcie się problemami osiedla. Maja także możliwość uzyskania informacji o planowanych działaniach czy miejskich narzędziach partycypacji społecznej, co wynika z tego że członkowie rad osiedli mają zazwyczaj więcej informacji i większą wiedzę na ten temat.

Prezentujemy Państwu poniżej wszystkich zarejestrowanych kandydatów do poszczególnych rad osiedlowych wraz z informacją o lokalu wyborczym, w którym będziemy mogli oddawać swoje głosy.  Wybory niestety nie odbędą się w osiedlu Marysin Wawerski Północny – zgłosiło się tam sześciu kandydatów, a zgodnie z obecnymi statutami osiedli powinno zgłosić się minimum dziewięciu kandydatów.

Wybory do rad osiedli zarządzone zostały na 14 kwietnia br., a lokale wyborcze otwarte będą w godzinach od 10:00 do 20:00. Serdeczenie zapraszamy.


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Aleksandrów – okręg wyborczy nr I

1. Anna Bartosik
2. Jan Frelek
3. Joanna Harasiewicz
4. Leszek Owczarek
5.Rafał Owczarek
6. Paulina Płatkowska
7. Bartłomiej Rudzki
8. Karol Skwit
9. Gracjan Szczęch
10. Joanna Waligóra
11. Beata Wojdyra

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 1

ul. Samorządowa 10

(Wawerskie Centrum Kultury Filia „Aleksandrów”) 


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Anin – okręg wyborczy nr II

1. Ewa Adamczyk
2. Tomasz Biczel
3. Agnieszka Cichocka
4. Iwona Kaczyńska
5. Michał Kożuchowski
6. Jolanta Lipson
7. Lech Pajchel
8. Agnieszka Skowrońska
9. Tadeusz Szumowski
10. Marcin Wasilewski
11. Marek Żukowski

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 2

ul. Alpejska 16

(XXVI Liceum Ogólnokształcące)

(wejście od boiska)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Falenica – okręg wyborczy nr III

1. Antoni Baszczeski
2. Piotr Bieliński
3. Czesław Biń
4. Piotr Jankowski
5. Anna Łętowska – Jaroni
6. Bartosz Mróz
7. Anna Neska
8. Robert Ossoliński
9. Marcin Pabian
10. Paweł Rozowski
11. Anna Starosz – Garbarska
12. Monika Wesołowska
13. Barbara Wizimirska
14. Janusz Żukowski

 po lewej stronie torów kolejowych:

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 3

ul. Poezji 5

(Hala Sportowa)

 po prawej stronie torów kolejowych:

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 4

ul. Bartoszycka 45/47

(Szkoła Podstawowa Nr 124)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Las – okręg wyborczy nr IV

1. Urszula Baranek – Zdunek
2. Karol Kozdra
3. Arkadiusz Kuranowski
4. Paweł Łasak
5. Marek Makowski
6. Robert Mostowski
7. Agnieszka Olejnik
8. Andrzej Pawłowski
9. Łukasz Pilarczyk
10. Julian Podpora
11. Stanisław Rocki
12. Joanna Szustek

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 5

ul. Kadetów 15

(Szkoła Podstawowa Nr 128)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Marysin Wawerski Południe – okręg wyborczy nr V

1. Maciej Bąk
2. Zdzisław Budzyński
3. Bogusław Cieśla
4. Grzegorz Feliksiak
5. Edward Kalwarczyk
6. Adam Kowalski
7. Stefan Mikusek
8. Olga Pasierbska
9. Dorota Milik – Sztuka
10. Magdalena Ryniewicz
11. Kazimierz Stańczyk
12. Elżbieta Tymińska

po lewej stronie torów:

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 6

ZGN „Murowanka”

ul. Płowiecka 77

po prawej stronie torów:

Obwodowa Komisja Wyborcza

 Nr 7

ul. Azaliowa 10A

(Ośrodek Socjoterapeutyczny  P.w. Matki Bożej Miłosierdzia)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Miedzeszyn – okręg wyborczy nr VII

1. Piotr Bojanowicz
2. Szczepan Jesiotr
3. Jan Kowalczyk
4. Grażyna Machay – Blicharska
5. Karol Mazański
6. Barbara Miklasz
7. Zofia Orzechowska
8. Robert Przepiórka
9. Henryk Rakoczy
10. Barbara Zalewska

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 9

ul. Agrestowa 1

(Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 82)

 


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Międzylesie – okręg wyborczy nr VIII

1. Małgorzata Albińska – Frank
2. Wojciech Bralczyk
3. Stanisław Gąsior
4. Jerzy Gołuch
5. Tadeusz Jaroszewski
6. Julia Jast
7. Łukasz Malczyk
8. Magdalena Sadomska
9. Tomasz Jan Szyller
10. Maciej Ślęzakiewicz
11. Leon Tyszuk
12. Maciej Wasążnik
13. Leszek Zdziarski

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 10

ul. M. Pożaryskiego 2

(Szkoła Podstawowa nr 138)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Nadwiśle – okręg wyborczy nr IX

1. Dorota Hirna – Wróbel
2. Dorota Janiak
3. Krzysztof Jankowski
4. Anita Kopcińska
5. Elżbieta Nowacka
6. Krzysztof Roland Bobkiewicz
7. Wiesława Sypowicz
8. Juliusz Wasilewski
9. Tadeusz Wierzbicki

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 11

ul. Trakt Lubelski 40

 (Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii

 „Dom na Trakcie”)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Radość – okręg wyborczy nr X

1. Andrzej Chmiel
2. Andrzej Dubrawski
3. Łukasz Jeziorski
4. Beata Komarnicka
5. Wiesław Konieczny
6. Jerzy Mielczarski
7. Adam Rutkowski
8. Grażyna Ruszczyk
9. Mirosław Semczuk
10. Magdalena Skurowska
11. Teresa Staszczak
12. Jerzy Suchnicki
13. Andrzej Szymański
14. Andrzej Tomczak

po lewej stronie torów:

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 12

ul. Bajkowa 17/21

(Szkoła Podstawowa Nr 204)

 po prawej stronie torów:

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 13

ul. Wilgi 19

(Szkoła Podstawowa Nr 140)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Sadul – okręg wyborczy nr XI

1. Andrzej Bereda
2. Katarzyna Kajka
3. Ewa Kosowska
4. Marzena Kwiatkowska
5. Marek Kwiatkowski
6. Patryk Kruszewski
7. Joanna Tomala
8. Grażyna Sasin – Chajęcka
9. Bernard Wojciechowski
10. Wojciech Zagrodzki

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 14

ul. Lucerny 110

 (Siedziba Rady Osiedla Sadul)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Wawer – okręg wyborczy nr XII

1. Wiesław Ciecierski
2. Robert Czarnecki
3. Józef Mieczysław Daniluk
4. Zdzisław Gójski
5. Alicja Jankowska – Głasek
6. Dariusz Komorek
7. Jolanta Kuligowska
8. Marek Laskowski
9. Andrzej Lizik
10. Joanna Strzelczyk
11. Piotr Wojtuniak
12. Robert Zalewski

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 15

ul. Błękitna 32

(Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 26)


Zarejestrowani kandydaci na członków Rady Osiedla Zerzeń – okręg wyborczy nr XIII

1. Jan Paweł Bryl
2. Grażyna Grzywacka
3. Tadeusz Leszek Plewka
4. Maciej Polesiński
5. Anna Rafalska
6.Paweł Rosłaniec
7. Martyna Rychlak
8. Wiktor Sierociński
9. Ryszard Sikora
10. Krzysztof Sokołowski
11. Ewa Szwemberg
12. Anna Szopa – Gołębiewska
13. Krzysztof Waśkiewicz
14. Marcin Woźny
15. Krzysztof Wzorek

Obwodowa Komisja Wyborcza

Nr 16 

ul. Przygodna 2

 (Szkoła Podstawowa Nr 109)


freebonus -

pinbahis giriş

- Dinamobet slot oyunları